/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI065 Szolnoki Baglyok SE Lehel Kosársuli 2020/01/08 20:30 75-85
(21-22,19-20,23-22,12-21)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Rácz Zsolt Róbert Drenyovszki Dániel
FFI128 SPC Törökszentmiklósi K. 2020/01/09 20:45 75-70
(7-18,20-19,23-19,25-14)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Szőcs Béla
FFI063 Szentesi KK Karcagi SE 2020/01/12 18:00 84-69
(25-19,23-17,19-13,17-20)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Kovács Csaba
FFI070 Szolnoki MÁV SE Szolnoki Baglyok SE 2020/01/15 19:30 46-106
(6-23,13-29,9-26,18-28)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szabó László Mezei Tibor
FFI071 JKSE Öregfiúk Szentesi KK 2020/01/17 20:00 89-60
(32-12,17-9,15-17,25-22)
Bercsényi tornacsarnok Szabó László Fenyvesi Zénó
FFI068 Szolnoki Olaj Am. Karcagi SE 2020/01/19 11:00 73-48
(16-15,11-16,32-8,14-9)
Tiszavirág Aréna Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
FFI006 BGK-SZEK Törökszentmiklósi K. 2020/01/19 13:00 93-68
(21-14,27-22,24-10,21-22)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Gyenge Gábor

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI073 Szolnoki Baglyok SE Tiszakécske VSE 2020/01/22 20:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola Drenyovszki Dániel Fehérvári Gergely
FFI076 Lehel Kosársuli Szolnoki MÁV SE 2020/01/23 20:00 Bercsényi tornacsarnok Fehérvári Gergely Pál-Szabó Sándor János
FFI075 BGK-SZEK SPC 2020/01/23 20:50 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Gál János Szabó László
FFI078 Ceglédi KE II. Törökszentmiklósi K. 2020/01/25 16:00 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
FFI074 Szentesi KK Szolnoki Olaj Am. 2020/01/26 18:00 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
FFI082 Szolnoki MÁV SE Szentesi KK 2020/01/29 17:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
FFI083 JKSE Öregfiúk BGK-SZEK 2020/01/29 20:00 Bercsényi tornacsarnok

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Kisújszállási SE - . Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/12/05 17:45 77-40
(18-3, 18-13, 15-7, 26-17)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rácz Zsolt Róbert Mezei Tibor
4 Karcag Varró Kisújszállási SE - . 2019/12/09 15:00 31-39
(11-14, 8-5, 7-12, 5-8)
Varró SZKI Szőcs Béla Rideg László
20 Mezőtúri Ref. Koll. . Kisújszállási SE - . 2019/12/09 18:00 34-73
(7-24, 14-12, 5-20, 8-17)
Mezőtúri Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
16 Szolnok Gépipari Abony Kinizsi 2019/12/11 14:00 71-26
(16-12, 15-4, 16-4, 24-6)
Gépipari SZKI Rideg László Ócsai József
19 Mezőtúri Ref. Koll. . Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/12/18 18:00 57-60
(8-16, 21-15, 16-15, 12-14)
Mezőtúri Református Kollégium Mile Gábor Ócsai József
24 Kisújszállási SE - . Mezőtúri Ref. Koll. . 2020/01/09 17:30 78-40
(21-8, 19-8, 19-11, 19-13)
Móricz Zsigmond Gimnázium Drenyovszki Dániel Szőcs Béla
15 Szolnok Verseghy Szolnok Varga 2020/01/15 15:30 37-23
(8-8, 8-8, 10-1, 11-6)
Verseghy Ferenc Gimnázium Fodor Attila Kara Zsombor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
22 Karcag Varró Mezőtúri Ref. Koll. . 2020/01/27 15:00 Varró SZKI
30 Abony Kinizsi Szolnoki MÁV SE vk. 2020/01/29 15:00 Kinizsi Pál Gimnázium
10 Kisújszállási SE - . Karcag Varró 2020/02/04 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
3 Mezőtúri Ref. Koll. . Kisújszállási SE - . 2020/02/06 18:00 Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
18 Abony Kinizsi Szolnok Verseghy 2020/02/13 15:00 Kinizsi Pál Gimnázium
25 Kisújszállási SE - . Mezőtúri Ref. Koll. . 2020/02/13 17:30 Móricz Zsigmond Gimnázium
26 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Varró 2020/02/20 18:00 Mezőtúri Református Kollégium

Tiboldi Kupa Leány

hun_jas_tkl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Verseghy Szolnoki Sportcentrum . 2019/09/09 12:30 39-35
(11-10, 12-12, 6-5, 10-8)
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Fenyvesi Zénó
2 Szolnoki Sportcentrum . Nagykőrösi Sólymok . 2019/09/09 13:30 48-42
(7-13, 14-14, 17-6, 10-9)
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Fenyvesi Zénó
3 Szolnok Verseghy Nagykőrösi Sólymok . 2019/09/09 14:30 42-40
(16-12, 7-12, 9-4, 10-12)
Verseghy Ferenc Gimnázium Tóth Viktor Fenyvesi Zénó

Tiboldi Kupa Fiú

hun_jas_tkf 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnok Varga Szolnok Gépipari 2019/09/10 12:30 81-47
(17-9, 15-23, 28-7, 21-8)
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Gyenge Gábor
2 Szolnok Varga Szolnok Verseghy 2019/09/10 13:30 86-56
(28-20, 27-15, 13-15, 18-6)
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Gyenge Gábor
3 Szolnok Verseghy Szolnok Gépipari 2019/09/10 14:30 74-52
(23-10, 14-18, 14-12, 23-16)
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Gyenge Gábor

Zádor Híd Kupa

hun_jas_zad 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Karcagi SE DIFE KK Derecske 2019/09/22 10:00 60-76
(14-14, 14-18, 14-25, 18-19)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Szőcs Béla
2 DIFE KK Derecske Karcagi SE U18 2019/09/22 11:30 81-64
(22-20, 17-18, 19-15, 23-11)
Karcag Városi Sportcsarnok Szőcs Béla Gyenge Gábor
3 Karcagi SE Karcagi SE U18 2019/09/22 13:00 106-66
(26-21, 26-14, 26-15, 28-16)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Gyenge Gábor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Kisújszállási SE-M. Mezőtúri Ref. Koll. . 2019/11/06 17:30 70-14
(18-7, 15-3, 23-4, 14-0)
Móricz Zsigmond Gimnázium Drenyovszki Dániel Rideg László
3 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Nagykun 2019/12/11 18:00 18-65
(4-24, 8-5, 4-16, 2-20)
Mezőtúri Református Kollégium Drenyovszki Dániel Mezei Tibor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
5 Karcag Nagykun Kisújszállási SE-M. 2020/02/05 17:30 Nagykun Református Gimnázium
6 Karcag Nagykun Mezőtúri Ref. Koll. . 2020/02/26 18:00 Nagykun Református Gimnázium

JNSZ Mini (U10)

hunu10_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
5 Tószegi Kistigrisek Szolnoki Viperák 2019/11/07 16:00 20-44
(6-4, 7-16, 5-5, 2-19)
Tószegi Általános Iskola Szabó László Ócsai József
2 Tószegi Kistigrisek Karcagi SE Pusztai Sas. 2019/11/12 16:30 27-43
(14-6, 6-19, 4-10, 3-8)
Tószegi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József
3 Szolnoki Viperák Lehel Kosársuli U9 2019/11/13 16:00 55-17
(11-0, 32-10, 2-4, 10-3)
Szent-Györgyi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József
8 Pityke Minik Tószegi Kistigrisek 2019/11/15 15:00 48-35
(16-6, 16-9, 8-18, 8-4)
Toldi Miklós SZKI Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
6 Lehel Kosársuli U9 Pityke Minik 2019/11/20 16:00 52-50
(7-12, 22-6, 2-28, 21-4)
Rákócz úti Általános Iskola Rideg László Szappanos Máté
24 Szolnoki Viperák Karcagi SE Pusztai Sas. 2019/12/11 16:00 43-35
(20-9, 10-11, 9-5, 4-9)
Szent-Györgyi Általános Iskola Rideg László Ócsai József
11 Tószegi Kistigrisek Lehel Kosársuli U9 2019/12/12 16:00 26-50
(12-2, 2-28, 6-8, 6-12)
Tószegi Általános Iskola Gyenge Gábor Ócsai József

JNSZ Mini (U10)

hunu10_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
12 Pityke Minik Karcagi SE Pusztai Sas. 2020/01/21 16:00 Petőfi Sándor Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Kovács Karina Erzsébet
16 Pityke Minik Szolnoki Aranysasok 2020/01/30 16:00 Toldi Miklós SZKI
18 Lehel Kosársuli U9 Szolnoki Viperák 2020/02/05 16:00 Rákócz úti Általános Iskola
17 Karcagi SE Pusztai Sas. Tószegi Kistigrisek 2020/02/06 15:15 Karcag Városi Sportcsarnok
10 Szolnoki Viperák Szolnoki Aranysasok 2020/02/10 16:30 Szent-Györgyi Általános Iskola
21 Pityke Minik Lehel Kosársuli U9 2020/02/13 17:00 Toldi Miklós SZKI
19 Szolnoki Aranysasok Karcagi SE Pusztai Sas. 2020/02/24 16:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola

JNSZ Serdülő Fiú

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
40 Lehel Kosársuli U14 B Kisújszállási SE 2019/12/04 16:00 21-84
(6-22, 9-12, 6-20, 0-30)
Apponyi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Szappanos Máté
7 Lehel Kosársuli U14 A Kisújszállási SE 2019/12/04 17:45 76-36
(12-11, 28-9, 15-6, 21-10)
Apponyi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Szappanos Máté
24 Lehel Kosársuli U14 B Szolnoki KA U14/A 2019/12/18 16:15 6-112
(5-27, 0-40, 1-15, 0-30)
Apponyi Általános Iskola Rideg László Terjéki András
3 Szolnoki KA U14/A Lehel Kosársuli U14 B 2019/12/18 17:45 96-11
(21-2, 39-0, 21-5, 15-4)
Apponyi Általános Iskola Rideg László Terjéki András
6 RICSILLA-GFF-Szarvas Szolnoki Sportcentrum . 2019/12/20 14:30 81-67
(23-19, 20-20, 18-14, 20-14)
Városi Sportcsarnok Fehérvári Gergely Pál-Szabó Sándor János
14 Lehel Kosársuli U14 B Szolnoki KA/C 2020/01/15 16:15 75-46
(31-4, 10-18, 19-10, 15-14)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Fenyvesi Zénó
30 RICSILLA-GFF-Szarvas Szolnoki KA U14/A 2020/01/17 14:30 63-90
(16-29, 22-13, 13-22, 12-26)
Városi Sportcsarnok Mezei Tibor Ócsai József

JNSZ Serdülő Fiú

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
2 Lehel Kosársuli U14 A Szolnoki KA/C 2020/01/22 16:00 Apponyi Általános Iskola Szappanos Máté Ócsai József
17 Lehel Kosársuli U14 A Szolnoki Sportcentrum . 2020/01/29 16:00 Apponyi Általános Iskola
16 Szolnoki KA/C Kisújszállási SE 2020/01/29 16:45 Verseghy Ferenc Gimnázium
41 Szolnoki KA U14/A Szolnoki Sportcentrum . 2020/01/31 18:15 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
15 Szolnoki KA U14/A Lehel Kosársuli U14 A 2020/02/08 11:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
19 Kisújszállási SE Lehel Kosársuli U14 B 2020/02/10 16:00 Illésy SZKI
23 Szolnoki KA/C Lehel Kosársuli U14 A 2020/02/20 16:45 Verseghy Ferenc Gimnázium

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Szolnoki Sportcentrum/. Pityke KSE 2019/11/12 18:00 68-48
(14-10, 15-16, 15-10, 24-12)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Fenyvesi Zénó
6 Szolnoki Sportcentrum/. Lehel Kosársuli U14 L. 2019/11/12 18:15 30-43
(17-4, 2-8, 4-14, 6-19)
Verseghy Ferenc Gimnázium Rácz Zsolt Róbert Mezei Tibor
3 Pityke KSE Szolnoki Sportcentrum/. 2019/11/14 17:30 65-42
(14-14, 11-4, 17-12, 23-12)
Petőfi Sándor Általános Iskola Fodor Attila Mezei Tibor
7 Békési Csajok Szolnoki Sportcentrum/. 2019/11/18 16:00 55-26
(17-7, 10-3, 18-4, 10-12)
Karacs Teréz Általános Iskola Borgula György PAPY ZSOLT
8 Lehel Kosársuli U14 L. Szeged KE/B 2019/11/30 14:30 32-62
(10-18, 8-11, 8-16, 6-17)
Apponyi Általános Iskola Gyenge Gábor Ócsai József
10 Pityke KSE Békési Csajok 2019/12/05 16:15 37-50
(13-14, 9-9, 6-10, 9-17)
Petőfi Sándor Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Terjéki András
5 Szeged KE/B Pityke KSE 2019/12/09 15:30 53-61
(11-19, 16-14, 14-18, 12-10)
SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  Tóth Tamás Lugosi Lilla

JNSZ Serdülő Leány

whunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
11 Szeged KE/B Szolnoki Sportcentrum/. 2020/01/21 15:50 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
12 Lehel Kosársuli U14 L. Szolnoki Sportcentrum/. 2020/01/24 19:00 Apponyi Általános Iskola Mezei Tibor Szappanos Máté
14 Szolnoki Sportcentrum/. Szolnoki Sportcentrum/. 2020/01/30 18:15 Verseghy Ferenc Gimnázium Fenyvesi Zénó Kara Zsombor
17 Szolnoki Sportcentrum/. Szeged KE/B 2020/02/11 18:00 Széchenyi körút-i Általános Iskola
18 Szolnoki Sportcentrum/. Pityke KSE 2020/02/13 18:15 Verseghy Ferenc Gimnázium
16 Lehel Kosársuli U14 L. Békési Csajok 2020/02/15 14:00 Apponyi Általános Iskola
2 Szeged KE/B Szolnoki Sportcentrum/. 2020/02/18 15:30 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Szecska Szöcskék Szolnoki KA U12 2019/10/18 16:00 21-64
(5-11,5-18,10-11,1-24)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Szabó László
1 Szecska Szöcskék Kisújszállási SE Ap. 2019/10/22 16:15 69-25
(18-14,30-5,15-2,6-4)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Szabó László Terjéki András
5 JKSE Kosársuli U12 Lehel Kosársuli U12 2019/11/12 16:15 77-41
(27-13,32-11,16-13,2-4)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Szappanos Máté
16 Szolnoki KA U12 Kisújszállási SE Ap. 2019/11/15 16:00 102-2
(40-0,40-1,22-1,0-0)
Zöld Ház Mezei Tibor Pál-Szabó Sándor János
8 Szecska Szöcskék Lehel Kosársuli U12 2019/12/03 16:15 67-64
(12-18,17-21,12-14,26-11)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Szőcs Béla Szappanos Máté
7 Szolnoki KA U12 JKSE Kosársuli U12 2019/12/07 14:00 54-50
(12-15,12-10,9-18,21-7)
Zöld Ház Pál-Szabó Sándor János Szappanos Máté
10 Lehel Kosársuli U12 Kisújszállási SE Ap. 2020/01/17 16:15 101-28
(32-4,16-4,27-12,26-8)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Szappanos Máté

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
14 Szolnoki KA U12 Szecska Szöcskék 2020/01/21 16:15 Széchenyi körút-i Általános Iskola Szőcs Béla Kara Zsombor
9 JKSE Kosársuli U12 Szecska Szöcskék 2020/01/23 16:15 Apponyi Általános Iskola Fenyvesi Zénó Ócsai József
21 JKSE Kosársuli U12 Szeged KE - Bulldogok 2020/01/31 16:15 Apponyi Általános Iskola
22 Lehel Kosársuli U12 Szeged KE - Bulldogok 2020/01/31 17:15 Apponyi Általános Iskola
11 Kisújszállási SE Ap. Szecska Szöcskék 2020/02/14 16:15 Móricz Zsigmond Gimnázium
12 Lehel Kosársuli U12 Szolnoki KA U12 2020/02/14 17:45 Apponyi Általános Iskola
26 Szeged KE - Bulldogok JKSE Kosársuli U12 2020/02/16 10:00 Etelka sori csarnok

JNSZ Előkészítő (U11) - Eredmények - "A" csoport

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Szandai Farkasok Lehel Kosársuli U11 A 2019/11/22 16:15 52-40
(8-14, 17-9, 14-12, 13-5)
Rákócz úti Általános Iskola Szappanos Máté Ócsai József
6 Szolnoki Sasok Szandai Farkasok 2019/12/13 15:30 88-15
(23-0,24-11,20-2,21-2)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Ócsai József Piukovics Patrik Mirkó
8 Szecska Bikák Szandai Farkasok 2020/01/15 17:30 48-35
(9-11,25-10,4-4,10-10)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Mezei Tibor Ócsai József

JNSZ Előkészítő (U11) - Eredmények - "B" csoport

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
15 Szecska Szöcskék Kisújszállási SE 2019/12/04 16:15 44-41
(15-10,7-15,15-7,7-9)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Szőcs Béla Terjéki András
19 Karcagi SE Kissasok Kisújszállási SE 2019/12/12 15:15 78-19
(20-4,17-10,24-0,17-5)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
18 Szecska Szöcskék Karcagi SE Kissasok 2020/01/07 16:15 16-103
(6-18,5-31,2-26,3-28)
Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Ócsai József
31 Tószegi Tigrisek Kisújszállási SE 2020/01/17 14:30 2-0
(9-8, 6-10, 16-10, 2-20)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Fehérvári Gergely Kara Zsombor

JNSZ Előkészítő (U11) - Műsor - "A" csoport

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
5 Szecska Bikák Lehel Kosársuli U11 A 2020/01/22 16:15 Széchenyi körút-i Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Fenyvesi Zénó
7 Szolnoki Sasok Lehel Kosársuli U11 A 2020/02/11 17:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
9 Lehel Kosársuli U11 A Szandai Farkasok 2020/02/19 16:15 Rákóczi úti Általános Iskola
10 Szecska Bikák Szolnoki Sasok 2020/02/20 14:30 Zöld Ház

JNSZ Előkészítő (U11) - Műsor - "B" csoport

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
23 Szecska Szöcskék Tószegi Tigrisek 2020/02/06 16:30 Széchenyi körút-i Általános Iskola
26 Karcagi SE Kissasok Tószegi Tigrisek 2020/02/18 15:30 Karcag Városi Sportcsarnok
25 Kisújszállási SE Szecska Szöcskék 2020/02/20 14:30 Arany János Általános Iskola

Serdülő Leány - Tabán kupa

whunu14_jas_tcup 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Debreceni KA Szolnoki Sportcentrum 2019/08/24 13:00 5-87
(1-28, 0-23, 2-14, 2-22)
Zöld Ház Rácz Zsolt Róbert Szabó László
10 Kecskeméti KA BC Rookies Oradea 2019/08/24 15:00 68-66
(20-18, 29-18, 5-13, 14-17)
Zöld Ház Drenyovszki Dániel Kovács Csaba
11 Sepsiszentgyörgy Debreceni KA 2019/08/24 17:00 84-10
(16-0, 26-6, 18-2, 24-2)
Zöld Ház Szőcs Béla Mezei Tibor
12 BC Rookies Oradea Kiss Lenke KS 2019/08/24 19:00 56-34
(10-16, 14-6, 24-4, 8-8)
Zöld Ház Zahorán Kitti Mária Pál-Szabó Sándor János
13 Debreceni KA Kiss Lenke KS 2019/08/25 09:00 12-109
(1-38, 5-30, 4-19, 2-22)
Zöld Ház Pál-Szabó Sándor János Gyenge Gábor
14 Sepsiszentgyörgy BC Rookies Oradea 2019/08/25 11:00 46-66
(12-16, 14-30, 3-17, 17-3)
Zöld Ház Mezei Tibor Fenyvesi Zénó
15 Szolnoki Sportcentrum Kecskeméti KA 2019/08/25 13:00 25-87
(7-30, 7-18, 3-19, 8-20)
Zöld Ház Kovács Csaba Mile Gábor

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
11 Szolnoki Baglyok SE Karcagi SE 2019/09/11 20:30 87-50
(16-14, 21-8, 25-12, 25-16)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fehérvári Gergely Mile Gábor
12 Szolnoki Olaj KK U19 BGK-SZEK 2019/09/14 10:00 75-89
(20-25, 15-19, 22-20, 18-25)
Tiszavirág Aréna Drenyovszki Dániel Mezei Tibor
13 Szolnoki Olaj KK U23 Ceglédi KE 2019/09/14 12:00 59-51
(19-13, 10-14, 12-14, 18-10)
Tiszavirág Aréna Szőcs Béla Kovács Csaba
15 Szolnoki Baglyok SE BGK-SZEK 2019/09/18 20:30 65-86
(21-17, 18-17, 19-27, 7-25)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Fehérvári Gergely Szőcs Béla
16 Szolnoki Olaj KK U23 SZKA U50 2019/09/22 10:00 73-74
(16-13, 15-20, 21-18, 21-23)
Tiszavirág Aréna Gál János Fehérvári Gergely
18 BGK-SZEK SZKA U50 2019/09/25 20:50 75-81
(20-22, 19-16, 19-15, 17-28)
Zöld Ház Fodor Attila Drenyovszki Dániel
17 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Olaj KK U23 2019/09/26 19:30 96-80
(19-23, 22-13, 23-23, 32-21)
Gépipari SZKI Fehérvári Gergely Mezei Tibor

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
10 Szolnoki Sportcentrum Szeged KE/B 2019/12/07 12:00 86-40
(23-10, 22-17, 22-10, 19-3)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
19 HSA 2005 Karcagi SE 2019/12/07 13:00 27-107
(8-24, 10-18, 5-28, 4-37)
SZTE Mezőgazdasági Főiskola Barabás Dorina Mónika Nyilas István
4 Szeged KE/B Szolnoki Sportcentrum 2019/12/07 14:00 48-55
(12-10, 18-14, 11-14, 7-17)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
14 HSA 2005 Szolnoki Sportcentrum 2019/12/11 17:00 20-81
(6-21, 6-22, 8-19, 0-29)
SZTE Mezőgazdasági Főiskola dr. Márok Soma Gedra János
2 Karcagi SE Szolnoki Sportcentrum 2019/12/13 16:45 49-80
(12-21, 11-17, 12-20, 14-22)
Verseghy Ferenc Gimnázium Pál-Szabó Sándor János Szabó László
8 Szolnoki Sportcentrum Karcagi SE 2019/12/13 18:15 83-52
(17-13, 20-14, 25-16, 20-9)
Verseghy Ferenc Gimnázium Gyenge Gábor Szappanos Máté
15 Karcagi SE HSA 2005 2020/01/18 16:00 107-25
(27-6, 24-11, 30-4, 26-4)
Karcag Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Terjéki András

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
9 Kisújszállási SE Karcagi SE 2020/02/03 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
16 HSA 2005 Kisújszállási SE 2020/02/12 17:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
17 HSA 2005 Szeged KE/B 2020/02/19 17:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
18 Szolnoki Sportcentrum HSA 2005 2020/03/05 16:45 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
11 Kisújszállási SE Szolnoki Sportcentrum 2020/03/16 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
12 Karcagi SE Szeged KE/B 2020/03/19 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
20 Kisújszállási SE HSA 2005 2020/04/22 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium

JNSZ B33 diákolimpia

hunb33_jas_dol 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
31 Törpék BF VKG I. BF 2019/12/08 14:00 9-21
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Pál-Szabó Sándor János
33 Most BF Verseghy BF 2019/12/08 14:20 21-0
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fenyvesi Zénó
34 VKG II. BF Végzősök? BF 2019/12/08 14:20 18-4
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Terjéki András
35 VKG I. BF Végzősök? BF 2019/12/08 14:40 21-5
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fenyvesi Zénó Ócsai József
36 VKG II. BF A Nagyok BF 2019/12/08 14:40 8-9
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Rideg László Terjéki András
37 VKG I. BF A Nagyok BF 2019/12/08 15:00 21-6
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Pál-Szabó Sándor János Fenyvesi Zénó
38 Végzősök? BF VKG II. BF 2019/12/08 15:00 8-17
(-, -, -, -)
Móricz Zsigmond Református Kollégium Fehérvári Gergely Rideg László

II. Kristály Kupa U12

hun_jas_kri 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Fehér Tigrisek Debrec. Szolnoki Sportcentrum 2019/09/15 10:30 60-64
(9-12, 14-21, 8-17, 29-14)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mile Gábor
2 BEAC Újbuda KA Kecskeméti KA 2019/09/15 12:00 80-27
(18-5, 37-8, 11-6, 24-8)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Terjéki András
3 Fehér Tigrisek Debrec. Kecskeméti KA 2019/09/15 13:30 51-47
(11-8, 20-12, 11-17, 9-8)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Mezei Tibor Gyenge Gábor
4 BEAC Újbuda KA Szolnoki Sportcentrum 2019/09/15 15:00 105-35
(24-6, 31-12, 18-8, 32-9)
Kőrösi Csoma Általános Iskola Kovács Csaba Fenyvesi Zénó

JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság

hunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
13 Lehel Kosársuli U16 Szolnoki KA/B 2019/11/14 19:15 58-47
(22-21, 10-10, 12-10, 14-6)
Apponyi Általános Iskola Zahorán Kitti Mária Szappanos Máté
8 Szolnoki KA/C Kisújszállási SE 2019/11/20 16:30 38-51
(9-8, 11-16, 5-10, 13-17)
Közgazdasági SZKI Szőcs Béla Fenyvesi Zénó
4 Lehel Kosársuli U16 Ceglédi EKK 2019/11/20 19:15 108-28
(24-4, 24-6, 26-7, 34-11)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Rideg László
30 Szolnoki KA/B Ceglédi EKK 2019/11/21 19:15 122-19
(32-2, 32-11, 26-4, 32-2)
Zöld Ház Zahorán Kitti Mária Szappanos Máté
11 Karcagi SE Szolnoki KA/C 2019/12/03 18:00 102-17
(18-8, 29-4, 28-1, 27-4)
Karcag Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Rideg László
39 Karcagi SE Szolnoki KA/B 2019/12/12 18:15 34-87
(2-28, 17-19, 8-26, 7-14)
Karcag Városi Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Fenyvesi Zénó
41 Ceglédi EKK Szolnoki KA/C 2020/01/09 16:00 60-51
(13-13, 18-16, 16-10, 13-12)
Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Zahorán Kitti Mária Ócsai József

JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság

hunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
19 Lehel Kosársuli U16 Karcagi SE 2020/01/21 18:00 Apponyi Általános Iskola Fehérvári Gergely Szappanos Máté
6 Szolnoki KA/B Szolnoki KA/C 2020/01/21 19:15 Zöld Ház Mezei Tibor Ócsai József
10 Kisújszállási SE Ceglédi EKK 2020/01/23 18:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium Szőcs Béla Kara Zsombor
3 Ceglédi EKK Karcagi SE 2020/01/27 16:45 Török Ignác Gimnázium
5 Karcagi SE Ceglédi KE 2020/01/30 18:15 Karcag Városi Sportcsarnok
25 Ceglédi EKK Lehel Kosársuli U16 2020/02/06 16:00 Török Ignác Gimnázium
42 Szolnoki KA/B Kisújszállási SE 2020/02/06 19:15 Zöld Ház

JNSZ Sportnapok 3x3

hun_jas_spo 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
16 Nagykun/A Tószeg/B 2019/10/17
10:50
Karcag Városi Sportcsarnok Gyenge Gábor Mile Gábor
7 Nagykun Gimnázium/B Tiszaparti Gimnázium 2019/10/17
11:00
Karcag Városi Sportcsarnok Fenyvesi Zénó Terjéki András
17 Nagykun/C Tószeg/A 2019/10/17
11:10
Karcag Városi Sportcsarnok Mile Gábor Gyenge Gábor
8 Nagykun Gimnázium/A Szentannai Sámuel Kö. 2019/10/17
11:20
Karcag Városi Sportcsarnok Fenyvesi Zénó Terjéki András
18 Nagykun/C Tószeg/B 2019/10/17
11:30
Karcag Városi Sportcsarnok Mile Gábor Gyenge Gábor
9 Kaszap Nagy István/B Kossuth Lajos ÁI. 2019/10/17
11:40
Karcag Városi Sportcsarnok Terjéki András Fenyvesi Zénó
19 Nagykun/A Tószeg/A 2019/10/17
11:50
Karcag Városi Sportcsarnok Gyenge Gábor Mile Gábor

JNSZ Dobd a kosárba

hun_jas_dob 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
17 2019/11/29
14:00
Kőrösi Csoma Általános Iskola
11 2019/11/29
14:00
Kőrösi Csoma Általános Iskola
5 2019/11/29
14:00
Kőrösi Csoma Általános Iskola
24 2019/11/29
14:20
Kőrösi Csoma Általános Iskola
18 2019/11/29
14:20
Kőrösi Csoma Általános Iskola
12 2019/11/29
14:20
Kőrösi Csoma Általános Iskola
6 2019/11/29
14:20
Kőrösi Csoma Általános Iskola

Tabellák

Alapszakasz -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Tiszakécske VSE 10 1.00 20 10 0 887 607
2 JKSE Öregfiúk 10 1.00 20 10 0 839 633
3 Szolnoki Baglyok SE 11 0.86 19 8 3 913 624
4 BGK-SZEK 12 0.83 20 8 4 1046 805
5 SPC 11 0.82 18 7 4 866 827
6 Lehel Kosársuli 10 0.80 16 6 4 816 730
7 Szolnoki Olaj Am. 11 0.73 16 5 6 699 800
8 Törökszentmiklósi KSE 10 0.70 14 4 6 675 752
9 Szentesi KK 12 0.63 15 3 9 757 903
10 Ceglédi KE II. 9 0.61 11 2 7 512 716
11 Szolnoki MÁV SE 12 0.54 13 1 11 713 1078
12 Karcagi SE 12 0.54 13 1 11 742 990

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu