/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI027 Szolnoki Baglyok SE SPC 2020/11/12 20:30 72-67
(23-26,13-18,21-17,15-6)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Rácz Zsolt Róbert Drenyovszki Dániel
FFI026 JKSE Öregfiúk Szolnoki Olaj KK U23 2020/11/13 20:00 86-75
(24-15,18-28,24-18,20-14)
Bercsényi tornacsarnok Szőcs Béla Kovács Máté Zádor
FFI028 Tiszakécske VSE SZEK KE 2020/11/19 20:00 82-94
(15-23,16-16,24-26,27-29)
Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok Zahorán Kitti Mária Pál-Szabó Sándor János
FFI024 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki MÁV SE 2020/11/20 18:30 93-60
(21-8,22-14,20-14,30-24)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Szabó László
FFI035 SZEK KE Törökszentmiklósi K. 2020/11/25 20:30 84-40
(23-13,18-11,21-7,22-9)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Mile Gábor
FFI049 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki MÁV SE 2020/11/26 19:00 87-43
(16-10,22-5,24-14,25-14)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Mile Gábor
FFI062 Szolnoki Olaj KK U23 SPC 2020/11/26 19:30 73-91
(16-22,21-25,13-18,23-26)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Mezei Tibor

Jász-Nagykun-Szolnok Megye

hun_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FFI037 Tiszakécske VSE Szolnoki Olaj KK U23 2020/12/03 20:00 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
FFI038 Szolnoki Baglyok SE SZEK KE 2020/12/03 20:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
FFI034 SPC Szolnoki MÁV SE 2020/12/04 19:00 Zöld Ház
FFI043 Szolnoki Baglyok SE Tiszakécske VSE 2020/12/10 20:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
FFI054 Törökszentmiklósi K. Szolnoki MÁV SE 2020/12/11 18:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
FFI044 SPC Ceglédi EKK 2020/12/11 20:45 Zöld Ház
FFI042 Szolnoki Olaj KK U23 Törökszentmiklósi K. 2020/12/13 11:00 Tiszavirág Aréna

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú - Műsor - "A" csoport

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
12 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Varró vk. 2020/12/14 15:00 Varró SZKI
5 Karcag Nagykun Kisújszállási SE - . 2020/12/15 18:30 Karcag Városi Sportcsarnok
9 Kisújszállási SE - . Mezőtúri Ref. Koll. . 2021/01/07 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
22 Karcag Varró vk. Kisújszállási SE - . 2021/01/11 15:00 Varró SZKI
23 Kisújszállási SE - . Mezőtúri Ref. Koll. . 2021/01/19 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
4 Karcag Varró vk. Karcag Nagykun 2021/01/25 15:00 Varró SZKI

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú - Műsor - "B" csoport

hun_jas_dsz 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
18 Szolnok Gépipari Szolnoki MÁV SE vk. 2021/01/20 18:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok

Zádor Híd Kupa

hun_jas_zad 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Karcagi SE Törökszentmiklósi K. 2020/08/22 15:00 51-40
(13-10, 16-8, 7-11, 15-11)
Karcag Városi Sportcsarnok Szabó László Mile Gábor
2 Törökszentmiklósi K. Szolnoki Olaj KK 2020/08/22 16:30 52-67
(11-15, 12-19, 17-16, 10-17)
Karcag Városi Sportcsarnok Szabó László Mezei Tibor
3 Szolnoki Olaj KK Karcagi SE 2020/08/22 18:00 48-58
(8-12, 9-10, 11-19, 20-17)
Karcag Városi Sportcsarnok Mezei Tibor Mile Gábor

JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány

hun_jas_dsl 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Mezőtúri Ref. Koll. . Karcag Nagykun 2021/01/15 15:30 Nagykun Református Gimnázium
4 Mezőtúri Ref. Koll. . Kisújszállási SE-M. 2021/01/27 17:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
5 Karcag Nagykun Kisújszállási SE-M. 2021/02/19 15:30 Nagykun Református Gimnázium
6 Karcag Nagykun Mezőtúri Ref. Koll. . 2021/03/05 15:30 Nagykun Református Gimnázium

JNSZ Serdülő Fiú - Eredmények - "A" csoport

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 B 2020/10/21 16:30 53-10
(22-4,11-0,19-4,1-2)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Szappanos Máté
8 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 L. 2020/11/18 16:30 71-44
(25-8, 16-9, 12-11, 18-16)
Apponyi Általános Iskola Kovács Máté Zádor Terjéki András

JNSZ Serdülő Fiú - Eredmények - "B" csoport

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Szentesi KK Cívis KK - GFE Gyakor. 2020/10/19 17:00 32-73
(8-18,17-22,0-21,7-12)
Dr. Papp László Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Terjéki András
26 Pityke KSE Cívis KK - GFE Gyakor. 2020/11/04 16:15 160-16
(37-8,45-0,39-2,39-6)
Albertirsa Újcsarnok Pál-Szabó Sándor János Terjéki András

JNSZ Serdülő Fiú - Műsor - "A" csoport

hunu14_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
27 Lehel Kosársuli U14 A Szolnoki KA/C 2021/01/13 16:15 Apponyi Általános Iskola
37 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 L. 2021/01/13 17:30 Apponyi Általános Iskola
21 Lehel Kosársuli U14 L. Szolnoki KA/C 2021/01/22 15:30 Lehel Vezér Gimnázium
22 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 A 2021/01/27 16:30 Apponyi Általános Iskola
29 Lehel Kosársuli U14 L. Lehel Kosársuli U14 A 2021/03/12 15:30 Apponyi Általános Iskola
34 Szolnoki KA/C Lehel Kosársuli U14 B 2021/04/08 16:45 Verseghy Ferenc Gimnázium
16 Lehel Kosársuli U14 L. Lehel Kosársuli U14 B 2021/04/23 15:30 Apponyi Általános Iskola

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki Sportcentrum . Szecska Szöcskék 2020/11/14 13:15 76-18
(10-3,23-5,26-2,17-8)
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Kovács Karina Erzsébet
2 Szecska Szöcskék Lehel Kosársuli U12 2020/11/14 14:45 47-61
(14-10,10-23,12-10,11-18)
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Mile Gábor Kovács Karina Erzsébet
13 Lehel Kosársuli U12 Szolnoki Sportcentrum . 2020/11/14 16:15 50-89
(7-21,11-27,16-21,16-20)
Apponyi Általános Iskola Pál-Szabó Sándor János Mile Gábor

JNSZ Gyermek (U12)

hunu12_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
16 Lehel Kosársuli U12 Szecska Szöcskék 2020/11/28 13:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Kovács Karina Erzsébet
7 Lehel Kosársuli U12 Pityke KSE 2020/11/28 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Szappanos Máté
8 Szecska Szöcskék Pityke KSE 2020/11/28 16:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Mezei Tibor Gyenge Gábor
9 Szolnoki Sportcentrum . Lehel Kosársuli U12 2021/01/17 09:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
10 Pityke KSE Lehel Kosársuli U12 2021/01/17 10:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
11 Pityke KSE Karcagi SE Pusztai Sas. 2021/01/17 12:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
12 Karcagi SE Pusztai Sas. Szolnoki Sportcentrum . 2021/01/17 13:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok

JNSZ Előkészítő (U11)

hunu11_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki MiniLeok Lehel Kosársuli U11 2020/11/28 09:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Fehérvári Gergely Kovács Karina Erzsébet
30 Lehel Kosársuli U11 Tószegi Tigrisek 2020/11/28 10:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Fehérvári Gergely Kovács Karina Erzsébet
3 Tószegi Tigrisek Szolnoki Olaj KK U11 2020/11/28 11:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Szappanos Máté
7 Szolnoki MiniLeok Szolnoki Olaj KK U11 2020/11/28 12:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Szőcs Béla Szappanos Máté
8 Lehel Kosársuli U11 Szolnoki Bikák 2020/12/12 10:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
9 Kisújszállási SE Tószegi Tigrisek 2020/12/12 11:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
10 Tószegi Tigrisek Szolnoki MiniLeok 2020/12/12 12:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok

Serdülő Leány - Tabán kupa

whunu14_jas_tcup 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
2 Szolnoki Sportcentrum Csata DSE 2020/09/27 12:30 54-70
(17-16, 20-17, 7-18, 10-19)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Gyenge Gábor Kovács Máté
3 Csata DSE Szolnoki Sportcentrum 2020/09/27 15:00 75-62
(16-21, 17-22, 23-2, 19-17)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Gyenge Gábor Szappanos Máté

JNSZ - Semix Kupa

hun_jas_six 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
5 Szolnoki Egyesült Kir. JKSE U20 2020/09/08 19:30 71-49
(23-15, 11-9, 23-8, 14-17)
B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Drenyovszki Dániel Szabó László
3 Szolnoki Olaj KK U23 Ceglédi KE 2020/09/11 16:00 20-0
(-, -, -, -)
Tiszavirág Aréna Szabó László Fenyvesi Zénó
4 SPC Lehel Kosársuli U18 2020/09/11 20:15 97-47
(25-5, 27-16, 24-7, 21-19)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Szőcs Béla
6 Szolnoki KA Szolnoki Olaj KK U23 2020/09/20 10:00 71-58
(13-16, 14-12, 17-23, 27-7)
Tiszaligeti Sportcsarnok Fehérvári Gergely Zahorán Kitti Mária
7 SPC Szolnoki Egyesült Kir. 2020/09/23 20:45 85-79
(18-20, 32-17, 18-20, 17-22)
Zöld Ház Fehérvári Gergely Szabó László
9 Szolnoki KA SPC 2020/09/28 19:45 79-82
(15-19, 18-16, 22-18, 18-20, 6-9)
Zöld Ház Gál János Drenyovszki Dániel
8 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Egyesült Kir. 2020/10/03 18:00 56-55
(20-6, 19-14, 5-26, 12-9)
Tiszavirág Aréna Mezei Tibor Fenyvesi Zénó

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 HSA 2005 Békési SZSK 2020/10/31 09:00 24-70
(10-18,6-23,4-13,4-16)
SZTE Mezőgazdasági Főiskola Kovács Máté Zádor Kara Zsombor
5 Békési SZSK Pityke KSE 2020/10/31 11:00 69-56
(20-12,17-13,17-10,15-21)
SZTE Mezőgazdasági Főiskola Szőcs Béla Kovács Máté Zádor
7 HSA 2005 Pityke KSE 2020/10/31 13:00 54-53
(19-12,10-20,15-4,10-17)
SZTE Mezőgazdasági Főiskola Szőcs Béla Kara Zsombor

JNSZ leány kadett

whunu16_jas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Szolnoki Sportcentrum . Pityke KSE 2020/12/06 10:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
1 Pityke KSE HSA 2005 2020/12/06 12:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
12 Szolnoki Sportcentrum . HSA 2005 2020/12/06 14:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
6 HSA 2005 Szolnoki Sportcentrum . 2021/01/07 17:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
11 Pityke KSE Békési SZSK 2021/01/23 11:00 Széchenyi körút-i Általános Iskola
2 Szolnoki Sportcentrum . Békési SZSK 2021/01/23 13:00 Széchenyi körút-i Általános Iskola
8 Békési SZSK Szolnoki Sportcentrum . 2021/02/03 16:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola

Pelikán Kupa U14

hunu14_jas_pel 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki KA Kecskeméti KA 2020/08/28 09:00 83-70
(19-24, 16-17, 26-19, 22-10)
Zöld Ház Pál-Szabó Sándor János Mile Gábor
2 Kecskeméti KA Debreceni KA 2020/08/28 11:00 59-84
(12-28, 21-29, 12-16, 14-11)
Zöld Ház Szőcs Béla Gyenge Gábor
3 Debreceni KA Szolnoki KA 2020/08/28 13:00 83-69
(17-8, 21-20, 20-17, 25-24)
Zöld Ház Rácz Zsolt Róbert Pál-Szabó Sándor János

Reptár Kupa U12

hun_jas_rep 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Szolnoki Sportcentrum Jégtörő Mátyás Ke. 2020/09/27 09:00 46-97
(14-30, 17-19, 4-34, 11-14)
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Kara Zsombor
2 Jégtörő Mátyás Ke. MAFC 2020/09/27 11:00 41-62
(5-23, 19-18, 7-9, 10-12)
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Fenyvesi Zénó Kara Zsombor
3 MAFC Szolnoki Sportcentrum 2020/09/27 13:00 109-43
(23-9, 37-8, 12-22, 37-4)
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Pál-Szabó Sándor János Fenyvesi Zénó

Tabellák

Alapszakasz -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 JKSE Öregfiúk 4 1.00 8 4 0 329 294
2 SZEK KE 5 0.90 9 4 1 443 300
3 SPC 5 0.90 9 4 1 424 312
4 Szolnoki Baglyok SE 6 0.83 10 4 2 438 377
5 Tiszakécske VSE 5 0.70 7 2 3 373 396
6 Szolnoki Olaj KK U23 7 0.64 9 2 5 492 547
7 Törökszentmiklósi KSE 5 0.60 6 1 4 279 374
8 Szolnoki MÁV SE 7 0.57 8 1 6 439 617
9 Ceglédi EKK 0 0.00 0 0 0 0 0
10 CKE U23 0 0.00 0 0 0 0 0

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu